Başkan Şahin’den, Başkan Taşçı’ya teşekkür

Başkan Şahin’den, Başkan Taşçı’ya teşekkür

SAMSUN'un Atakum Belediyesi tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen mahalle iftarları buluşmaları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlularla aynı sofrada buluştu.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Atakum Belediyesi tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen mahalle iftarları buluşmaları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlularla aynı sofrada buluştu. 


Atakum Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarları kapsamında

Yenimahallede düzenlenen iftar programına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Atakum İlçe yöneticileri, Yenimahalle Muhtarı Kenan Kaygusuz ve Yenimahalle sakinleri katıldı.

Atakumluların birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini ortaya koyduğunu belirten Başkan Taşçı,

"Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz mahalle iftarları buluşmalarında binlerce

vatandaşımızla aynı sofralarda oruçlarımızı açıyor, aynı dualara amin diyoruz. İftardan sonra

vatandaşlarımızla sohbetler ediyor, fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan

aldığımız talep ve öneriler doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Atakum Belediyesi olarak 4 yıllık hizmet sürecimizde 80 projeyi ilçemizle buluşturduk. 2017 yılında gelişmişlikte Türkiye ikincisi, Karadeniz birincisi olduk. Amacımız Atakum’u gelişmişlikte Türkiye birincisi yaparak, ilçemizi daha ileri noktalara taşımak. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

Atakumlularla aynı sofrada iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin ise "Bu akşam Atakumlu hemşerilerimizle birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlik ve

beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerden birinin içerisinden geçiyoruz. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya, böyle güzel bir birlik ve beraberlik ortamı hazırladığı için teşekkür ederim. Burada binlerce vatandaşımızla birlikte aynı lokmayla huzur içerisinde

oruçlarımızı açtık. Allah ibadetlerimizi kabul, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Allah,

Ramazan ayını zulüm altında geçiren, başta Filistin olmak üzere tüm mazlum coğrafyalara da böyle huzur içerisinde iftarlar yapmayı nasip etsin. Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim" dedi. 

FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS