Başkan Taşçı: Birlikte yönetim Atakum'u güçlendiriyor

Başkan Taşçı: Birlikte yönetim Atakum'u güçlendiriyor

SAMSUN'da meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilciler ile düzenlenen kahvaltı programında biraraya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilciler ile düzenlenen kahvaltı programında biraraya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz. Amacımız daha da yaşanılabilir bir Atakum İlçesidir" dedi.


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, iki farklı programda esnaf oda başkan ve yönetimleri, vakıf ve derneklerin yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Tamamlanan projeleri, gerçekleştirilen çalışmaları anlatan Başkan Taşçı, hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da bilgi vererek fikir alışverişinde bulundu.

Atakum ilçesinde köklü bir değişim süreceği yaşandığını belirten Başkan Taşçı "İlçemizdeki değişim, beraberinde gelişi getiriyor. Bir kesimi değil, her kesimi yakından ilgilendiren projelerimizle, Atakum’da yaşam kalitesini her geçen daha da arttırmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımızda ve projelerimizde nasıl başarılı olduğumuz açık. Biz halkımıza soruyoruz, ilçe esnafımız ile fikir alışverişinde bulunuyoruz, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yapıyoruz. Bu sayede ortak akıl oluşturup, bu doğrultuda başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz. Amacımız daha da yaşanılabilir bir Atakum İlçesidir" diye konuştu.

Görev sürecinde geride bıraktıkları 3,5 yılı aşkın zaman zarfında rekor nitelikte çalışmalar gerçekleştirildiğini söyleyen Başkan Taşçı, “Yapılamayanların yapıldığı, hayal olarak görülen projelerin gerçek olduğu bir dönem yaşıyoruz. Yol yapım ve onarım çalışmalarımız başta olmak üzere rutin belediyecilik alanında rekorlara imza atıyoruz Öte yandan sosyal, kültürel, sportif, istihdam odaklı projelerimizle geleceğe yön veriyoruz. İlçemizin öncelikli eksiklerinin giderilmesi noktasında son derece kararlı ve hızlı çalışıyoruz. Türkiye’nin parlayan yıldızı olan ve nüfusu hızlı bir şekilde artan Atakum ilçesinde, dur durak bilmeden çalışıyoruz. 3,5 yılda 79 farklı projenin hayata geçtiği bir Atakum’dan bahsediyoruz. Her geçen gün daha da güçlenen bir belediyecilik yapısı, bununla doğru orantılı olarak yaşam kalitesi her geçen gün daha da artan bir ilçede yaşıyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız” dedi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS