Başkan Taşçı: Projelerimiz, belediyelere ilham veriyor

Başkan Taşçı: Projelerimiz, belediyelere ilham veriyor

– SAMSUN’un Atakum ilçesinde hayata geçirilen projelerin, birçok il ve ilçe belediyesi tarafından örnek alındığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sosyal belediyecilik noktasında örnek alınan Atakum Belediyesinin, projeleri bir çok belediyeye ilham kaynağı oldu” dedi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Atakum ilçesinde hayata geçirilen projelerin, birçok il ve ilçe belediyesi tarafından örnek alındığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sosyal belediyecilik noktasında örnek alınan Atakum Belediyesinin, projeleri bir çok belediyeye ilham kaynağı oldu” dedi.


Atakum ilçesinde son 4 yılın verimli geçtiğine dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 79 projenin hayata geçirildiği bu 4 yılda, birçok proje ve yatırım ile örnek olduklarını kaydetti. Türkiye’nin birçok noktasında il ve ilçe belediyelerine ilham kaynağı olduklarını ifade eden Başkan Taşçı, “Rutin belediyecilik çalışmalarında öncü, sosyal belediyecilik çalışmalarında ise örnek oluyoruz. Atakum İlçesini, Türkiye’nin yıldızı yapacağımıza söz vermiştik. Bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz” dedi.


4 YILDA 79 PROJE


Sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı projelerle, Atakum İlçesinin geleceğine yön verdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Projelerimizi hayata geçirirken, sadece bir kesimin değil her kesimin ihtiyacını düşünerek hareket ediyoruz. Bu düşünceden hareketle, 4 yılda 79 projeyi ilçemizde hayata geçirdik. Doğal güzellikleri ve yaşam koşulları nedeniyle bölgenin en çok göç alan kenti olan Atakum’da, geleceği planlayarak adımlar atıyoruz. Öncelikli eksiklerin giderilmesi noktasında birçok proje hayata geçirdik. Sağlıktan turizme, spordan kültüre kadar birçok alanda, her yaş grubundan vatandaşımızın faydalanacağı projelerde imzamız var. Bu projelerimizle birçok il ve ilçe belediyesine de örnek olduğumuzu görüyoruz. Bu durum bizi ayrıca gururlandırıyor” diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS