Başkan Taşçı'ya teşekkür ziyareti

Başkan Taşçı'ya teşekkür ziyareti

SAMSUN’da ASKF Başkanı Şener Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek, Samsunspor ve Samsun amatör sporlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN’da ASKF Başkanı Şener Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek, Samsunspor ve Samsun amatör sporlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Samsun’da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Şener Aydın, ASKF yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Samsunspor’a ve Samsun amatör spor kulüplerine verdiği destek dolayı Başkan Taşçı’ya teşekkür eden ASKF Başkanı Aydın, "Samsunspor ve amatör sporlar konusunda örnek bir duruşa sahip olan Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyoruz" dedi.

ASKF Başkanı Şener Aydın ve yönetimine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Taşçı, "Atakum Belediyesi olarak, sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Özellikle konu Samsunspor olduğunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız. Öte yandan amatör spora da destek veriyoruz. Spora sadece bir müsabaka olarak bakmıyoruz. Biliyoruz ki, sportif faaliyetler içerisinde bulunan gençlerimiz, bu sayede zihinsel ve fiziksel gelişimlerini sağlıyorlar. Bunun yanı sıra kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına, yanlış çevrelerin kurbanı olmamalarına imkan sağlayan sporu önemsiyoruz. Atakum Belediyespor Kulübümüz bu noktada bir sporcu fabrikası gibi. Toplam 2 bin 500 sporcuya hizmet veren kulübümüz, 8 branşta 103 madalya alarak bir rekora imza attı" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS