Başkan Togar, AK Parti gençlik kolları üyeleri ile bir araya geldi

Başkan Togar, AK Parti gençlik kolları üyeleri ile bir araya geldi

SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kutkukent Düğün Salonunda düzenlenen Büyük Gençlik Buluşmasında AK Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları ve üyeleri ile bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kutkukent Düğün Salonunda düzenlenen Büyük Gençlik Buluşmasında AK Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları ve üyeleri ile bir araya geldi.


Tekkeköy Belediyesi Kutlukent Düğün Salonunda düzenlenen Büyük Gençlik Buluşmasına Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Alican Mırık, Koordinatörler Okan Gül ve Mücahit Düzenli, Ak Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl ile Gençlik Kolları üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.


Programda konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bugün bu salonu dolduran geleceğimizin teminat gençlerimiz, ülkemiz bugünlere çok zorlu yollardan geçerek geldi. Sizler belki 2002 öncesi Türkiye’yi çok iyi bilmezsiniz. Büyüklerinize sorun veya hepinizin elinde akıllı telefon evinde bilgisayar var. Oradan iki bin iki öncesi Türkiye’sini araştırın. Bugün ile bir mukayese edin. AK hizmet rüzgarı ile buluşan ülkemiz nasıl çağ atladığını göreceksiniz. Ülkemiz AK Parti iktidarıyla buluşmasıyla sağlık, ulaşım, eğitim, iletişim gibi daha birçok alanda Avrupa ile yarışır duruma geldi” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS