Başkan Togar, Annelerle bir araya geldi

Başkan Togar, Annelerle bir araya geldi

– SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile eşi Yasemin Togar, Anneler günü nedeniyle kutlama programında annelerle bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile eşi Yasemin Togar, Anneler günü nedeniyle kutlama programında annelerle bir araya geldi.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve eşi Yasemin Togar, Anneler günü vesilesiyle Kutlukent Düğün Salonunda Anneler Günü özel programında düzenledi. Programında  konuşma yapan Başkan Togar, “Anne, kelimelerle anlatılamayan fedakarlık, karşılıksız sevgi ve özverinin adıdır. Annelerimiz hayatımızı anlama, yaşama nedenimizdir. Anne sözcüğü sıcacık duygular içerir, içimizi ısıtır. Evlatlarının tüm duygu ve düşüncelerini, keder ve sevinçlerini herkesten önce anneler hisseder. Cennetin ayakları altına serili olan eli öpülesi anneler size teşekkür etmek için bir gün değil bir ömür yetmez. Rabbim annelerimize uzun ömür versin” dedi.


Başkan Togar konuşmasının ardından yılın annesi seçilen Şehit Uzman Çavuş Nejat Yaman’ın annesinin elini öperek Kuran-ı Kerim ve bayrak takdim etti. Program anneler günü pastasının kesilmesi ve Samsun’un sevilen sanatçısı Ümit Kurşun’un sahne almasıyla tamamlandı.


 


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS