Başkan Togar, karne dağıttı

Başkan Togar, karne dağıttı

– SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ilk dönemini tamamlayan ve yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ilk dönemini tamamlayan ve yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı.

 


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Antyeri ve Atatürk İlköğretim okulunu ziyaret ederek öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu. Karne dağıtım törenine Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın yanı sıra Tekkeköy İlçe Kaymakamı Günay Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ve Belediye Başkan Yardımcıları ile öğrencilerin velileri katıldı. Türkiye’nin en büyük zenginliğinin genç nüfus olduğunu vurgulayan Başkan Hasan Togar, “Toplumumuzun kalkınmasının ancak eğitimle mümkün olduğunun bilinciyle eğitime her zaman her konuda destek oluyoruz. Bugün yaklaşık 40 okulumuzda 10 bine yakın öğrencimiz karnelerini alarak yarı yıl tatiline ayrıldılar. Yerel yönetim olarak, yavrularımızın milli ve manevi değerleri özümsemiş, tam donanımlı bireyler olarak yetişmesi için hiç bir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Öğrencilerimiz ülkemizin geleceği, istikbali ve en büyük zenginliğidir. Bugün bu sıralarda oturan evlatlarımız yarınların mimarı olacaklar. Her türlü bilgi birikim ve donanımıyla çağın gereksinimlerine uygun şekilde yetişen evlatlarımız aydınlık Türkiye’nin geleceğidir” dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS