Başkan Tok, Ak Parti İlkadım ailesi bir araya geldi

Başkan Tok, Ak Parti İlkadım ailesi bir araya geldi

– SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım ailesini ağırlayarak 4 yılda gerçekleşen başarılı projeleri anlattı.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım ailesini ağırlayarak 4 yılda gerçekleşen başarılı projeleri anlattı. 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından Derebahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen buluşmada İlkadım Belediyesi'nin 4 yılda gerçekleştirdiği başarılı projeler ve hizmetleri anlattı. 4 yıllık belediye çalışmalarını anlatan başkan Erdoğan Tok, “4 yıl içerisinde 20 yılda yapılan eserlerden daha fazlasına imza atarak İlkadım'ı Karadeniz'in merkez ilçesi haline getirdik. Bu süre zarfında rutin belediyecilik hizmetlerini en üste taşımanın yanı sıra dev projelere de hayat veriyoruz. Şu an içerisinde bulunduğumuz dev tesisimiz Derebahçe Sosyal Tesislerimizi ve Türkiye'nin en büyük gençlik merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezini vatandaşlarımızla buluşturduk. Şu an da ise önümüzdeki bir kaç ayda vatandaşımızın hizmetine sunacağımız 3 dev eserimiz daha hızla yükseliyor” dedi.
FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS