Başkan Tok: Bu seçimde İlkadım’a birlik ve beraberlik damga vuracak

Başkan Tok: Bu seçimde İlkadım’a birlik ve beraberlik damga vuracak

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bu seçimde İlkadım’a birlik ve beraberlik damga vuracak.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bu seçimde İlkadım’a birlik ve beraberlik damga vuracak. Önce İlkadım’da sonra tüm Türkiye’de başarının geleceğine inancımız tam" dedi.


AK Parti Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere Ankara giden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, toplantı öncesi Samsun milletvekili adaylarıyla bir araya gelerek görüşmelerde bulundu. Tüm adaylara başarılar dileyen Başkan Tok, toplantı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Başkan Tok yaptığı açıklamada 24 Haziran’da yapılacak seçimlere oldukça güçlü bir kadroyla girileceğini belirterek "AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde yaparsa yine AK Parti yapar diyoruz. Seçim beyannamesinin açıklanmasıyla yeni dönemde yapılacak projeleri Milletimizle paylaşmış olduk. Beyannamemizde de görüldüğü gibi üretim gücümüzü yenilikçi ve farklılık oluşturma dayalı bir yönteme dönüştürerek gelir düzeyimizi yükseltmeyi hedefliyoruz. Yeni projelerle yeni Türkiye yolunda başarıya ulaşmak için titizlikle belirlenmiş ve kendilerini milletine adamış tüm Ak Parti Milletvekili adaylarına başarılar dilerim" diye konuştu.


 24 Haziran öncesi İlkadım’da birlik ve beraberliğin şimdiden sağlandığını belirten Başkan Tok, "Bu seçimde İlkadım’a birlik ve beraberlik damga vuracak. Önce İlkadım’da sonra tüm Türkiye’de başarının geleceğine inancımız tam. Samsunumuzdan milletvekili adayı olan tüm adaylarımızla ve AK Parti ailemizin tüm üyeleri ile mahallelerimizden başlayarak şehrimizin tamamında birlik ve beraberlik duygusu için el ele çalışacağız. İlkadım Belediye Başkanı olarak ilçemizde yapacağız çalışmalarımızın amacı beraberliği sağlamak, kardeşlik duygusunu pekiştirmek olacak. Bu seçimlerde İlkadım, Türkiye için birlik olacak. Bundan önce olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye’yi daha da büyük bir ülke yapmak için çalışacağız."

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS