Başkan Tok:  İlkadım’da kadınlara hizmet devam ediyor

Başkan Tok:  İlkadım’da kadınlara hizmet devam ediyor

SAMSUN’da Gümüşhaneliler Derneği Kadın Kolları Başkanlık Seçimine katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hayatın her alanında kadınların aktif rol alması için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN’da Gümüşhaneliler Derneği Kadın Kolları Başkanlık Seçimine katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hayatın her alanında kadınların aktif rol alması için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.


İlkadım Belediyesi Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde Gümüşhaneliler Derneği Kadın Kolları Başkanlık Seçimi gerçekleştirildi. Gümüşhaneliler Derneği Kadın Kolları Başkanlığına Ayfer Acar seçildi. Yapılan seçimin ardından programa katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kadınların seçime gösterdiği yoğun ilginin önemli ve sevindirici olduğunu vurgulayarak yeni başkan Ayfer Acar’ı tebrik etti.

Programda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Hemşehri dernekleri kültürümüzün gelecek nesillere aktarılması, dayanışmanın yaşatılması ve toplumun kaynaşması adına büyük değere sahiptir. Hanım kardeşlerimizin katılımı ve böylesi yoğun ilgisi bu değeri çok daha yukarıya taşımaktadır. Hayatın her alanında kadınların varlığı büyük bir gerekliliktir. Hayatın her alanında kadınların aktif rol alması için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle hemşehri derneklerimize ve kadınları sosyal hayata dahil eden her türlü etkinliğe destek sağlamaya devam edeceğiz. Bu seçimin de ilçemize ve hanım kardeşlerimize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS