Başkan Tok, İlkadımlılarla komşu iftarlarında buluştu

Başkan Tok, İlkadımlılarla komşu iftarlarında buluştu

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geleneksel hale getirilen 'Komşu İftarlarının' Ramazanın 4’üncü gününde adresi Adalet Mahallesi Bursa Caddesi oldu.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geleneksel hale getirilen 'Komşu İftarlarının' Ramazanın 4’üncü gününde adresi Adalet Mahallesi Bursa Caddesi oldu.

İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayının 4’üncü gününde Adalet Mahallesi Bursa Caddesi Muhtarlık önünde kurulan iftar sofrasında mahalle sakinleri iftarını birlikte açtı. Komşu İftarları programına büyük ilgi gösteren vatandaşlar Bursa Caddesini doldurdu. Her akşam farklı bir mahallede kurulan komşu iftarlarında ezan okunmadan önce vatandaşlarla görüşerek Ramazan ayını tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahallenin yaşlısı,genci, kadın ve çocuk olmak üzere herkesin aynı sofra etrafında bir araya geldiği komşu iftarlarının kardeş iftarını dönüştürerek gönülleri birleştirdiğini söyledi. Başkan Tok "İlkadım altın çağını yaşarken her zaman değerli hemşehrilerimizle birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz en büyük gücümüz oluyor. 24 Haziran seçimlerine yaklaşırken de ülke olarak daha güçlü Türkiye için bir aradayız. Geçtiğimiz 4 yıla baktığımızda gelecek 100 yıla imza atacak eserler yaptığımızı görüyoruz. İlkadım’da yıllardır çözülemeyen sorunlara modern çözümler getirdik ve Samsun’a değer katacak eserler ortaya koymayı amaçladık. Yaptığımız her proje Samsunumuza hizmet edecek" dedi.

FOTĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS