Başkan Tok, kursiyerlerle bir araya geldi

Başkan Tok, kursiyerlerle bir araya geldi

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye bünyesinde düzenlenen kurslara katılan 900 kursiyerle bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye bünyesinde düzenlenen kurslara katılan 900 kursiyerle bir araya geldi. 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı 7 ayrı kültür merkezinde düzenlenen kurslara katılan 900 kursiyere düzenlenen programda bir araya geldi. Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programa kursiyerlerin yanı sıra 45 usta öğretici de katıldı. Türk halk müziği sanatçılarının seslendirdiği türkülerle başlayan etkinlikte halkoyunu gösterisi de yapıldı. Burada konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yaptığımız her proje ile yaşama dokunmayı amaçlayarak çıktığımız bu yolda İlkadım'ın büyük bir aile olduğunu görüyoruz. 3,5 yıl da İlkadım'a altın çağını yaşatırken birlik ve beraberlikte de örnek ilçe olmaktan gurur duyuyorum. 7 kültür merkezimizde 45 usta öğreticimizden eğitim alan 900 kursiyerimiz var. Her yaştan hemşerimizin özellikle de hanım kardeşlerimizin sayısız kurs dalında eğitim almak için bir araya geldiği, ev ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra sosyal bir çevre edinerek toplumdaki yerini sağlamlaştırdığı kültür merkezlerimizde vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS