Başkan Tok, şehit aileleri ile bir araya geldi

Başkan Tok, şehit aileleri ile bir araya geldi

– SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleşen buluşma ile şehit aileleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Samsun İl Temsilcisi Bilal Erim ile bir araya geldi.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine şehir ve gazi yakınları ile başlamanın ayrı bir mutluluk olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ”Sizler bize bu vatan için canını vermiş aziz şehitlerimizin emanetisiniz. Her an yüreğimiz sizinle birlikte atıyor. Bu buluşmayı kadınlar gününde yapmamızın ayrı bir önemi var. Şehit annesi, eşi ve kardeşi olmak gurur verici bir duygu ve bu duyguyu sizlerle paylaşıyoruz. Kadın demek anne demek, yar demek, kardeş demek aileyi kuran ve bir arada tutan en önemli güç demek. Bunu bilerek tüm annelerimizin ve hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yürekten kutluyorum”


Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleşen buluşmanın ardından başkan Tok, İlkadım Belediyesi Hizmet Binaları ve Kültür Merkezlerini ziyaret ederek kadın personel ve kursiyerlere karanfil hediye etti.


 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS