Başkan Tok: Yeni yılda da hizmete ara vermek yok

Başkan Tok: Yeni yılda da hizmete ara vermek yok

– SAMSUN’un İlkadım Belediye Meclisi’nin 2018 yılı ilk toplantısında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yeni yılda da hizmete ara vermeden var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediye Meclisi’nin 2018 yılı ilk toplantısında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yeni yılda da hizmete ara vermeden var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


İlkadım Belediye Meclisi, 2018’in ilk mesai gününde Gazi Hizmet Binası Meclis Salonunda toplandı. Meclis gündem maddeleri görüşülerek oylanırken kapalı oylama ile yapılan Denetim Komisyon Üyeleri Seçimi gerçekleştirildi. Mecliste konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, altın çağını yaşayan İlkadım’da dolu dolu bir yılın geride kaldığını belirterek, “2017 yılını hamd olsun dolu dolu hizmetler ve başarılarla geride bırakmanın mutluluğunu yaşarken, 2018’de de İlkadım’ı Karadeniz’i merkezi yapmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu yıl yapımı devam eden dev projelerimizden Belediye Hizmet Binamızı ve Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hiç ara vermeden 2018 yılını da hemşerilerimizden aldığımız enerjiyle hizmet yılı yapacağız. 2018’in tüm İlkadımlı kardeşlerime sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim” dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS