Başkan Yılmaz: Cumhurbaşkanımız Samsun’dan mutlu ayrıldı

Başkan Yılmaz: Cumhurbaşkanımız Samsun’dan mutlu ayrıldı

– SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Samsun’dan mutlu ayrıldı” dedi.


AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun ziyaretini değerlendirdi. Başkan Yılmaz, “Türkiye’nin kurtarıcısı ve yükselişin mimarı genel başkanımız, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Samsun’dan mutlu ayrıldı. Onun açtığı yolda hizmetlerimizi Samsun ile kavuşturuyoruz. Bizlere büyük bir örnek olan cumhurbaşkanımızın kurduğu bir partinin neferi olmaktan ne kadar övünsek azdır. Samsun son 15 – 20 yılda çok büyük yatırımları çekerek çağ atladı. Bundaki en büyük faktör tabii ki AK Parti iktidarıdır. ‘Bizim rakibimiz yok’ düşüncesine kesinlikle kapılmamamız gerekiyor. Çünkü derdimiz sadece seçim kazanmak değil, milletimizin gönlünü kazanmak. Sizlerin de bu düşünceler ile partimizi savunacağınıza inanıyorum” dedi.FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS