Başkan Yılmaz, Samsun emlak sektörü için cazibe merkezi

Başkan Yılmaz, Samsun emlak sektörü için cazibe merkezi

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası(SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ve yönetimini ağırladı.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası(SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ve yönetimini ağırladı.


Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası  Olağan Genel Kurulu'nda yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Mevlüt Oral ve Yönetim Kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mevlüt Oral'ın yeniden başkanlığını tebrik eden Yılmaz, "Bizler yaptığımız icraatları her konuda sivil toplumuyla, esnaf odalarımız ile danışarak, görüşerek, istişare ederek yapıyoruz. Samsun'un gelişmesi için her türlü projeye ve değerlendirmeye açığız. Samsun doğası, insanı ve yatırımları ile emlak sektörü ve yatırımcılar için cazibe merkezi bir bölge. Kısaca kentimiz gayrimenkul yatırımcılarının çok rağbet gösterdiği bir yer. Bu nedenden dolayı sizin sektörünüzün ve odanızın önemi büyük. Doğru alıcı ve doğru satıcıyı bir araya getirerek emlak piyasasını canlı tutmak ve kaliteli alışverişe ortam sağlayarak insanların mağdur edilmesini önlemek sizlerin elinizde. Bizim de üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Belediye olarak her zaman emlakçıların yanında olduğumuzu, sizlerin istek ve beklentilerine yönelik çalışmaları dikkate aldığımızı bilmenizi isterim. Bizim belediyecilikteki yaklaşımımız, katılımcı belediyecilik. Bu anlayış olmazsa olmazımızdır. Sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi örgütlerin fikirleri bize şehri yönetirken hep yol haritası oluyor. Ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.


Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Mevlüt Oral ise kendilerini misafir eden Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.  ESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler’in de yer aldığı ziyaret, çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS