Geleceği planlıyorlar

Geleceği planlıyorlar

SAMSUN Canik Belediye Başkanı Osman Genç, tarafından projelerin planlı ve hızlı yürümesi amacıyla 14 yıldır her hafta başında düzenli olarak gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı'nın, ilçede planlı gelişim sağladığı belirtildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Canik Belediye Başkanı Osman Genç, tarafından projelerin planlı ve hızlı yürümesi amacıyla 14 yıldır her hafta başında düzenli olarak gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı'nın, ilçede planlı gelişim sağladığı belirtildi.

Canik Belediyesi'nde, her hafta başında Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile birlikte başkan yardımcıları ve birim müdürleri toplanarak, yatırımları masaya yatırıyor. Belediye toplantı salonunda 14 yıldır her Pazartesi günü düzenli olarak gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı'nda bu hafta da devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar görüşüldü. Başkan Genç'in, başkan yardımcıları ve birim müdürlerini dinlediği toplantıda, yürütülen rutin hizmetlerin yanında, yakında hizmete sunulması planlanan projeler de değerlendirildi.

Canik'te şu anda bir çok önemli projenin yürütüldüğünü belirten Başkan Genç, "Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında bir çok mahallemizde önemli çalışmalarımız var. Toptepe Mahallemizde 15 Temmuz Şehitler Tepesi, Meşe Orman Park 2'inci etap projeleri, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsünde 1071’den 15 Temmuz’a Destanlar Müzesi projelerimiz devam ediyor. Yinebir çok mahallemizde hanım konakları, sıbyan mektepleri ve cami çevre düzenlemeleri çalışmalarımız var" dedi.

Projelerin planlanmasının yanında takibinin de önemli olduğunu söyleyen Başkan Genç "Çocuklarımızın ve şehrimizin geleceği ile ilgili doğru işler yapmak adına disiplinden ve kurumsallıktan asla taviz vermedik. Yaptığımız bu toplantılarda yürütülen projeleri gözden geçirme ve yapacak olduğumuz işleri planlama imkanı buluyoruz. Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle bu şekilde koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Toplantıda belediyemiz tarafından çalışmaları yürütülen işlerin takibini yapıyoruz, aynı zamanda o hafta içerisinde yapılması gereken işleri ilgili arkadaşlarımıza iletiyoruz. Canik'te planlı bir gelişim sağlıyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS