Geleneksel komşu iftarlarının sonuncusu gerçekleşti

Geleneksel komşu iftarlarının sonuncusu gerçekleşti

SAMSUN'un İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı süresince gerçekleştirilen geleneksel Komşu İftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı süresince gerçekleştirilen geleneksel Komşu İftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı süresince gerçekleştirilen geleneksel Komşu İftarları programının bu yıl için sonuncusu Reşadiye Mahallesi'nde yapıldı. Programda iftar öncesi alana gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mahalle sakinlerini selamlayarak taleplerini dinledi.

Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir mahallede gerçekleştirilen Komşu İftarlarında 70 bini aşkın İlkadımlıyla bir araya geldiklerini belirten Başkan Tok, "Bu akşam Ramazan boyunca binlerce hemşehrimizle buluşmamıza vesile olan Komşu İftarlarımızın bu yıl için sonuncusunu Reşadiye Mahallemizin sakinleri ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Orucumuzu açmak için suyumuzu paylaştığımız, metrelerce uzanan iftar soframızda dertleştiğimiz, sohbetler ettiğimiz ve en önemlisi kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz gönül sofralarımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime şahsım ve İlkadım Belediyemiz adına yürekten teşekkür ederim" diye konuştu.

Ramazan Ayı süresince bu güzel iftar sofralarını kuran belediye personeline teşekkür eden Başkan Tok, "İlkadımlı kardeşlerimizin mutluluğu için tüm belediyemiz çalışanları ile bir aile ortamında çalışarak birlik ve beraberliği kendi içimizden başlatıyor ve tüm İlkadım’da bu birlikteliğin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel iftar sofralarını kurmak ve sizlerle aynı masada olabilmek için Ramazan ayı boyunca mesai mefhumu düşünmeden metrelerce uzanan iftar sofralarımızı kurduk. Her günün sonunda siz değerli İlkadımlılarla gönül soframızı paylaşarak tüm yorgunluğumuzu unutmuş olduk. Ramazan ayı boyunca bu sofralarda emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS