Genç ve Şahin Canik'ten destek istedi

Genç ve Şahin Canik'ten destek istedi

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi. Canik Belediyesi'ni ziyaret eden, şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluşan ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şahin ile Başkan Genç, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Canik ziyareti kapsamında ilk önce Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i makamında ziyaret etti. Bir süre ay-yıldızlı hizmet binasında misafir olan Başkan Şahin, daha sonra Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda kurulan iftar sofrası için kazanların başına geçti Başkan Genç ile birlikte vatandaşlara yemek dağıttı. Burada vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şahin ve Başkan Genç, Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gazilerle buluştu. Anlamlı buluşmada masaları tek tek dolaşarak şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenen Başkan Şahin ve Başkan Genç, onlarla sohbet etti, hatırlarını sordu.

Canik'te oldukça yoğun bir ziyaret programında vatandaşlarla bir araya gelen Şahin ve Genç, teravih namazı sonrası ise Belediye Evleri Mahallesi Mevlana Camii çay bahçesinde mahalle halkıyla sohbet etti, onları dinledi. 24 Haziran seçimlerinin önemini belirten iki başkan, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için vatandaşlardan destek istedi. Özellikle gençlere çağrıda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, gençlerin Türkiye üzerinde oynanan oyunların bilincinde olması gerektiğini söyleyerek "2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hep beraber ulaşacağız. Bunun için ben, genç olan tüm kardeşlerimi kendilerine en büyük desteği veren ve onlara 18 yaşında seçilme hakkı tanıyan AK Parti ve sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermeye davet ediyorum. Vakit Türkiye vakti. Ülkemizin AK Parti ile devam eden yükselişini durdurmak istiyorlar. Allah'ın izniyle milletimiz bunlara fırsat vermez" dedi.

Türkiye'nin 24 Haziran'dan itibaren yeni bir yönetim modeline gireceğini hatırlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise, "Bu anlamda tarihi bir seçim bizi bekliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız şer odaklarıyla mücadele ederken, her vatandaşımız da bunu göz önünde bulundurmalıdır. Son 16 yılda hayal edilemeyecek kadar büyük ölçekli ihracatlar yapıldı. Dünyanın en büyük ekonomisine sahip ülkeler arasındayız. İnşallah yeni sistemle birlikte Türkiye ilerleyişini daha hızlı sürdürecektir. Artık bu kulvarda yarışıyoruz. Yakaladığımız istikrarı ve büyümenin kıymetini bilerek inşallah aynı istikrarla yola devam edeceğiz" diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS