Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yemekhanesinde fare

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yemekhanesinde fare

SAMSUN Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yemekhanesinde 3 fare görüntülendi.

Tolga BİRGÜCÜ/SAMSUN, (DHA)- SAMSUN Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yemekhanesinde 3 fare görüntülendi. Farelerin 2'si personel tarafından öldürüldü.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün yemekhanesine 3 farenin girdiği belirlendi. Yaklaşık 100 personelin kullandığı yemekhanedeki fareler cep telefonuyla görüntülendi. Farelerin 2'sinin personel tarafından öldürüldüğü ileri sürüldü.

KIRMACI: KURUMSAL BİR UTANÇ İÇERİSİNDEYİM

Olayla ilgili konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nail Kırmacı, "Kurumsal bir utanç içerisindeyim. Söz konusu olay, yeni bir olay değildir, 20 gün önce Ramazan ayı içerisinde gerçekleşmiştir. Yemekhanede yemek sunumunun yapılmadığı dönemde yaşanmış bir olaydır. Kullanılmayan yemekhane bölümüne camdan girdiği tespit edildi. Hayvanların bir tanesinin görüldüğü anda takip edilerek imha edildiğini ve bir diğerinin zehirleme yoluyla öldürüldüğünü tespit ettik. Konuyla ilgili gerekli işlemler yapıldı ve ilgili kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştır. Hayvanların öldürülmesi kesinlikle kabul edilemez" dedi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS