Go-kartta yaralanan genç kızın ağabeyinden Başkan Şahin'e teşekkür

Go-kartta yaralanan genç kızın ağabeyinden Başkan Şahin'e teşekkür

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, go-kartta yaralanan Nurjemal Annalyyeva'nın ağabeyi Yusuf Annalyyeva ile Türkmenistan Büyükelçisi İshankuli Amanlyev'i yemekte ağırladı.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, go-kartta yaralanan Nurjemal Annalyyeva'nın ağabeyi Yusuf Annalyyeva ile Türkmenistan Büyükelçisi İshankuli Amanlyev'i yemekte ağırladı.

Samsun'da 8 gün önce meydana gelen olayda İlkadım ilçesi Batıpark'ta bulunan Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği go-kart pistinde saçlarını go kart aracının tekerleğine dolanması sonucu yaralanan Türkmenistan uyruklu Nurjemal Annalyyeva'ının ağabeyi Yusuf Annalyyeva ile Türkmenistan Büyükelçisi İshankuli Amanlyev  Samsun Büyüşükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile yemekte bir araya geldi.

Yemek sonunda konuşan Yusuf Annalyyeva "Kardeşimin yaşadığı üzücü bir kazadır. Burada ve sürüş sırasında alınan tüm tedbirleri kameralardan inceleme imkanım oldu. Biz şuanda sadece kardeşimin sağlığını düşünüyoruz. Kaza olduğu andan itibaren sabaha kadar ve sonrasında ise şu ana kadar başta Başkanımız Zihni Şahin, Genel Müdür Erdal Baş ve tesis müdürü olmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin tüm ekipleri yanımızda oldu. Her problemimiz ile ilgilenildi. Ben Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. OMÜ Tıp Fakültemize ve doktorlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Kazanın kendilerini derinden üzdüğü söyleyen Başkan Şahin, "Doktorlarımız tüm tıbbi müdahaleleri itina ile yaptılar. Öğrencimizi bizzat hastanede ziyaret ettim. Değerli doktorlarımızdan bilgi aldım. Bizim için esas olan kızımızın sağlığıydı. Yaşanan tüm süreçte bizim için önemli olan tek husus buydu. Çünkü önce insanı sevmek gerekir. Çok şükür kızımızın bir hayati tehlikesi bulunmuyor ve tedavisi devam ediyor. Saç dokusu konusunda tetkik ve tedavisi sürmektedir. Maddi ve manevi olarak kendisinin yanındayız. Öğrencimize ve yurt dışındaki ailesine geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha sunuyorum. Kızımızın sağlığı noktasında ne gerekiyorsa yapılmakta ve yapılacaktır. Öğrenci evladımızla bizzat ilgileniyorum. Ailemizin hiç bir endişesi olmasın. RABBİM şifa versin. Kızımızın abisi yanındadır. Kızımıza refakat ediyor.  Annesini de istedikleri zaman getireceğiz. Her türlü ihtiyaçları ile yakından ilgileniyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS