İlkadım altın çağını yaşıyor

İlkadım altın çağını yaşıyor

SAMSUN İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyledi.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyledi.  

Gazi Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, birim müdürlerine uyarılarda bulunarak, halkla olan diyalog ve iletişim konusunda daha hassas olmalarını söyledi. Halkın nabzını tutarak, başarı ve performans ölçütü ve durum tespiti içeren çeşitli çalışmaları sıklıkla yaptıklarını söyleyen Başkan Tok, “ Halkla iç içe olan belediyecilik anlayışıyla milletimize hizmet etmek için göreve talip olduk. Biz milletimizin hizmetkarıyız. Vatandaşla her zaman iç içe olun. Bütün birimlerimizin personelinden müdürüne vatandaşımızla iletişiminize dikkat etsin” diye konuştu.
2017’yi açılışlarla geçen çok verimli bir yıl olarak geride bıraktıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1994’de kurulan alt kademe belediyelerinden  bugüne değerlendirme yapıldığında İlkadım ilçesinin en büyük ve en çok yatırımı son 3.5 yılda aldığını vurguladı.
Yerel seçimlerde halkın karşına çıktığımızda söz verdiğimizde AK Parti Belediyecilik anlayışının ilçeye hizmet ve yatırım kazandıracağını söylediklerini hatırlatan Başkan Tok, Belediye olarak hayata geçirilen, inşası tamamlanma noktasına  gelen projelerle İlkadım’ın hizmette altın çağını yaşadığına dikkat çekti.
Büyüklüğü bakımından 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyleyen Başkan Tok, Yeni projelerin de startını verdiklerini belirterek, “Bu başarının ardında belediyemizin her biriminde çalışan personel arkadaşlarımız ve müdürlerimizin emeği var. Biz belediye içerisinde birlik ve beraberliğimizi sağlayamasaydık bu dev projeleri başaramazdık. Ancak,  ilçemizi her yönden gelişmiş bir seviyeye çıkarma noktasında büyük gayret ve çabalarımız var. Daha yapacak çok işimiz var” dedi.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS