İlkadım Belediyesi’nden basına iftar

İlkadım Belediyesi’nden basına iftar

– SAMSUN İlkadım Belediyesi Samsun’da görev yapan yerli ve ulusal basına iftar yemeği düzenledi.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – SAMSUN İlkadım Belediyesi Samsun’da görev yapan yerli ve ulusal basına iftar yemeği düzenledi.


İlkadım Belediyesi Ihlamur Cafe’de düzenlenen iftar yemeğine Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, Samsun İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, Doğan Haber Ajansı Samsun Bölge Müdürü Murat Sandıkçı, Posta Gazetesi Samsun Bölge Müdürü Tuğba Kocaeli, Samsun’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları katıldı.


İftar öncesi konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçesine yaptığı hizmetlerden bahsetti. Tok, “Belediye olarak çok önemli projelere imza atıyoruz. Abartmayı çok sevmiyorum ama İlkadım belediyesinde bugüne kadar yapılan hizmetleri 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yaptık. İlkadım tarihinde yapılan hizmetlerden daha çoğunu bu 4 yılda yapmanın gururunu yaşıyoruz. Unkapanı Kültür Merkezi de bu hizmetlerden bir tanesi. Buradaki eski binayı yıkarak zeminden 3 kat aşağıya indik. Dev fore kazıklarımız atıldı. Buraya 250 araçlık otoparkın bulunduğu, kadınlar için yaşam merkezi, hamam, güzellik merkezi ve sauna olacak. En üst katı da düğün salonu olacak. Unkapanı Kültür Merkezinde bir bina içerisinde 6 projeyi birden hayata geçireceğiz. 2 Haziran tarihinde de inşallah temel atma merasimini gerçekleştireceğiz. Müteahhit ile görüşmemiz sonucunda da yılbaşına kadar da burayı yetiştireceğiz” dedi.


İftarın ardından Başkan Tok, basın mensuplarına kendi elleriyle mısır ikram etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS