İlkadım'a 4 yılda 62 çocuk parkı, 12 halı saha

İlkadım'a 4 yılda 62 çocuk parkı, 12 halı saha

SAMSUN'da 4 yılda 62 çocuk parkı 12 halı saha yaptıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Şehrimize ve vatandaşlarımıza yaptığımız her hizmette ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN'da 4 yılda 62 çocuk parkı 12 halı saha yaptıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Şehrimize ve vatandaşlarımıza yaptığımız her hizmette ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.


62 çocuk parkının İlkadım’ın genelinde faal bir şekilde kullanıldığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "4 yılda 62 çocuk parkı ve 12 halı sahayı hemşerilerimizin hizmetine sunarken aldığımız en büyük karşılık yavrularımızın mutluluğu oluyor. Onların temiz yürekleri ile gülümsemeleri her şeye değer. Bu gülümseme için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzle dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Çocuk parklarımızda çocuk oyun setlerinin yanında kondisyon ve spor aletleri, yeşil alanlar ve dinlenme alanlarıyla birlikte çocuk parklarımız mahalle sakinlerinin bir araya geldiği, mahalle kültürünün yaşatıldığı ve komşuluk bağlarının geliştiği sosyal alanlar haline geliyor. Bundan sonrada tüm gücümüzle geleceğimizin teminatı yavrularımız için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Mahalle aralarına indirgenen her biri spor kompleksi statüsünde 12 halı sahayı İlkadımlı gençlerle buluşturan Başkan Tok, “4 yıllık görev süremizde mesai arkadaşlarımızla önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz oldu. Yaptığımız her hizmette gençlerimizin eğitim standartlarını en üste taşımayı amaçlarken bir yandan da hepsini kendi evladımız gibi görerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçladık. Bu nedenle spor komplekslerinin mahalle aralarında olmasını planladık. Böylece genç evlatlarımız ailelerinin gözetiminde spor yapma imkanı buldular. Gençlerimize armağan ettiğimiz bu spor komplekslerimizi hızla tamamlarken yenileri için de çalışmalarımız devam ediyor ve bu yoğun çalışmalarımız devam ederken açılış yapmaya zaman kalmıyor” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS