İlkadım’da eserler ve projeler konuşuluyor

İlkadım’da eserler ve projeler konuşuluyor

– SAMSUN İlkadım Belediyesi tarafından büyük katılım ve coşku ile gerçekleştirilen komşu iftarları tüm hızıyla sürüyor.

Gökhan İÇKİLLİ-SAMSUN, (DHA) – SAMSUN İlkadım Belediyesi tarafından büyük katılım ve coşku ile gerçekleştirilen komşu iftarları tüm hızıyla sürüyor. İftar sonrası İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Dev eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım. Elhamdülillah, ‘bitiremezler, yapamazlar' denilen eserleri tek tek hayata geçirdik. Mutluyuz ve gururluyuz” dedi.


İlkadım Belediyesi Ramazan ayının 14’üncü gününde ‘Komşu İftarları’ programında Kadıköy ve Anadolu Mahallesi sakinlerini bir araya getirdi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından gerçekleştirilen komşu iftarları programın AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş de katıldı. Tok ve Keleş, binlerce İlkadımlı’nın buluştuğu sofrada tüm vatandaşları tek tek selamlayarak Ramazan ayının hayırlar getirmesini temenni etti.


“DEV ESERLERLE İLKADIM’I GELECEĞE TAŞIYORUZ”


İftar sonrası konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda ilçeye kazandırdıkları yatırımlardan bahsetti. Tok, “Dev eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım. 'Bitiremezler, yapamazlar' dedikleri eserleri tek tek hayata geçirdik. Söz verdiklerimizi bir bir hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye yeni hizmet binası, Karadeniz’in en büyük camii ve külliyesi, Unkapanı kültür ve yaşam merkezi, Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi İlkadım gençlik merkezi, Derbahçe sosyal tesisleri, 62 çocuk parkı, 12 halı saha ve daha birçok hizmet. Bu dev projelerin hepsini 4 yılda İlkadım’a kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dev eserlerle İlkadım’ı geleceğe taşıyoruz” diye konuştu.


FEVZİ ÇAKMAK CAMİİNDE KUR’AN ZİYAFETİ


Ramazan ayının her günü farklı camilerde Kuran ziyafeti programı veren İlkadım Belediyesinin 14’üncü gününki adresi Fevzi Çakmak Camii oldu. Fevzi Çakmak Camiinde, Akşam ve Teravih namazı arası Kısıklı Abdullahağa Cami Müezzin Kayyımı Habib İspirli vatandaşlara Kuran ziyafet yaşatarak vatandaşların gönüllerine seslendi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS