İlkadım'da geleneksel sünnet şöleni heyecanı

İlkadım'da geleneksel sünnet şöleni heyecanı

SAMSUN'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tarafından her sene geleneksel hale gelen İlkadım Sünnet Şöleni'nin bu yıl 28 Temmuz'da yapılacağı belirtildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tarafından her sene geleneksel hale gelen İlkadım Sünnet Şöleni'nin bu yıl 28 Temmuz'da yapılacağı belirtildi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tarafından her yıl gerçekleştirilen ve büyük bir katılımın sağlandığı İlkadım Sünnet Şöleni bu yıl 28 Temmuz Cumartesi günü saat 15.00 da gerçekleşecek. İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından şölen için yapılan bütün hazırlıkların tamamlandığı belirtildi. Hem çocukların hem de ailelerinin doyasıya eğlenerek unutulmaz bir gün yaşayacağı sünnet şölenine tüm vatandaşları davet eden İllkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok "Evlatlarımızın erkekliğe ilk adımı atacağı ve onlar için çok önemli olan bu günü en iyi şekilde yaşatmayı ve hayatları boyunca unutmayacakları bir gün olmasını sağlayacağız. Çocuklarımızın mutluluğu bizler için her şeyden önce geliyor. Bir aile kendi çocuğu için nasıl bir sünnet töreni yaparsa bizlerde eksizsiz bir şekilde bu yavrularımız için unutulmaz bir şölen tertip ediyoruz. Dinimizde büyük önem arz eden erkekliğin ilk adımı dediğimiz sünnet, erkek yavrularımızın ömürleri boyu hatırlayacakları önemli olaylardan biridir. Bu bilinçle hazırladığımız sünnet şölenimizde doyasıya eğlenmelerini sağlıyoruz. Ailelerimizin en mutlu anlarını yaşayacağı bu güzel şölende tüm vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS