İlkadım’da mülakat sınavı sona erdi

İlkadım’da mülakat sınavı sona erdi

– SAMSUN’un İlkadım Belediyesi’nde taşeron statüsünden kadroya geçecek personeller için yapılan mülakat sınavları sona erdi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediyesi’nde taşeron statüsünden kadroya geçecek personeller için yapılan mülakat sınavları sona erdi.
Yeni taşeron yasasının ardından kadroya geçişte son aşama olan mülakat sınavları belediyeler arasında ilk olarak İlkadım Belediyesi tarafından yapıldı. 3 gün ve 4 oturumdan oluşan sınav maratonu son ererken personeller tarafından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a afişli teşekkür geldi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Jülide Sarıeroğlu’nun verdiği imkânlar doğrulusunda süreci olabildiğince hızlı ilerleterek yine belediyeler arasında ilk olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Benim yönetim anlayışımda personelin refahının en yüksekte olması gerektiği var. Bu düşünce ile gereken neyse her zaman yapmaya devam edeceğim. Değerli personellerimizde bu sevginin karşılığında benim için çok anlamlı bir afişle bana teşekkür etmek istemişler. Ben bu büyük ailenin verdiği sorumluğu yerine getiriyorum. Bu güzel ve anlamlı sürprizleri için belediyemizin kıymetli çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.


FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS