İlkadım'da yeni hizmet binasında son sürat çalışma

İlkadım'da yeni hizmet binasında son sürat çalışma

SAMSUN'un İlkadım Belediyesi yeni hizmet binası ve camii inşaatında, çevre düzenlemesi ve bina içi çalışmalarıyla sona yaklaşıldığı belirtildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediyesi yeni hizmet binası ve camii inşaatında, çevre düzenlemesi ve bina içi çalışmalarıyla sona yaklaşıldığı belirtildi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi yeni hizmet binası ve camii inşaatı ile ilgili bilgi verdi. 20 dönümlük alan içerisine inşa edilen ve 5 bin metrekarelik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşan İlkadım Belediyesi yeni hizmet binası ve camii inşaatında son rötuşların yapıldığını söyleyen Başkan Tok, "İlkadımlı vatandaşlarımızla birlikte Samsunumuza değer katacak olan yeni hizmet binamızın bitmesi için gün sayıyoruz" dedi.


İlkadım'a yakışır bir bina yapmanın çabası içerisinde olduklarını söyleyen Başkan Tok, "Samsun'da örnek ve özellikli olarak inşa ettiğimiz belediye yeni hizmet binamızda her türlü donanımının olmasını planladık. En ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Yapacağımız 2 katlı otopark ile çalışanlarımızın ve belediye hizmet binasına gelen vatandaşlarımızın araçlarını rahatlıkla park edebilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Çocuklu ailelerimiz için donanımlı kreş yaparak akıllarının çocuklarında kalmamasını sağlıyoruz.  Bununla da kalmıyoruz. İlçemize yeşillikleri bol olan dinlenme ve sosyal donatı alanları ile büyük meydan kazandırıyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS