Kahraman Tazeoğlu, Terme'de sevenleri ile buluştu

Kahraman Tazeoğlu, Terme'de sevenleri ile buluştu

SAMSUN'un Terme Belediyesi'nce düzenlenen 1'nci Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu ilçede sevenleriyle buluştu.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Terme Belediyesi'nce düzenlenen 1'nci Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu ilçede sevenleriyle buluştu.

Terme İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 1'inci Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında imza günü etkinliği gerçekleştirildi. Huzur Sokağı'nda yapılan etkinliğe şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu, katıldı. Tazeoğlu, düzenlenen etkinlikte hayranlarıyla bir araya geldi.

Şiir dinletisi ardından konuşan Terzioğlu, kendisinin de anne tarafından Termeli olduğunu söyleyerek "Terme’de ilk kez düzenlenen böylesine önemli bir etkinliğin üstüne koyarak uzun yıllarca devam etmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Gösterilen ilginin büyük olmasının kendileri için mutlu ettiğini dile getiren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ise "Terme’de kitap sevgisini aşılamak, kitap okuma alışkanlığını arttırmaya vesile olmayı hayal etmiştik. Artık Terme'de kitap fuarlarının yapıldığı bir yer olarak anılacak. Bu fuarı hep birlikte yaptık. Kitap fuarının gelecek yıl daha da büyümesi için daha fazla katılım bekliyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS