Kayıt dışı emlakçılar mercek altında

Kayıt dışı emlakçılar mercek altında

SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral ve oda üyeleriyle bir araya gelerek ruhsatsız emlakçılara karşı birlikte mücadele sözü verdi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral ve oda üyeleriyle bir araya gelerek ruhsatsız emlakçılara karşı birlikte mücadele sözü verdi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile yeniden Samsun Emlakçılar Odası Başkanlığına seçilen Mevlüt Oral ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Seçim sonrası başarı dileklerini ileten Başkan Tok emlakçıların yaşadığı sıkıntıları ve talepleri de değerlendirdi. Ziyaret sırasında konuşan Başkan Tok, "Öncelikle Mevlüt Oral beye yeni başkanlık döneminin hayırlara vesile olmasını dilerim. Emlakçılar Odası önemli bir kuruluş ve vatandaşla bire bir temasa giren bir meslek dalına sahipler. Bu nedenle hem vatandaşımızın memnuniyeti hem de emlakçı kardeşlerimizin memnuniyeti büyük önem taşımakta. Bizlerden talep ettikleri her konuda elimizden geleni yapıyoruz. Ruhsatsız ve kayıt dışı emlakçılıkta hem belediyemizin gelirleri hem de emlakçı esnafı için sorun teşkil ediyor. İlkadım Belediyesi olarak Zabıta ve Ruhsat Müdürlüklerimizle bu işin takipçisi olacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS