LikeSamsun'un fotoğraf yarışmasını kazananlara ödül

LikeSamsun'un fotoğraf yarışmasını kazananlara ödül

SAMSUN Valisi Osman Kaymak, Samsun'un tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla sosyal medyada başlatılan LikeSamsun çalışması kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren katılımcılara ödüllerini verdi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Valisi Osman Kaymak, Samsun'un tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla sosyal medyada başlatılan LikeSamsun çalışması kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren katılımcılara ödüllerini verdi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, kentte bir otelde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen 2018-2023 Samsun İli Stratejik Planı ve Sektörel Eylem Planları Sunuşu ve LikeSamsun Fotoğraf Yarışması İkinci Dönem Ödül Töreni'ne katıldı. Toplantı öncesi Vali Kaymak, Samsun'un tanıtımına katkıda bulunmak ve dijital platformlarda Samsun ile ilgili fotoğraf paylaşımını artırmak amacıyla yapılan LikeSamsun çalışması kapsamında, ikinci dönem fotoğraf yarışmasında finale kalan 23 fotoğrafın sergisini gezerek, ilk üçe giren yarışmacılara ödüllerini, yarışma jürisine de teşekkür belgelerini verdi. Vali Kaymak, tören sonrasında yaptığı konuşmada "Bu çalışmalar çok önemli faaliyettir. Samsunumuzun tanıtımı için çekilen bu fotoğrafların çok like almasını sağlamalıyız. Bunu da yapmak için bizler sosyal medya uzmanı kişilerden destek bekliyoruz" dedi. Ödül töreninin ardından, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ve kamu kurum temsilcileri tarafından Sektörel Eylem Planı çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirildi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS