MHP'den aday adayı olan psikolog : Meclisin psikolojisini düzelteceğim 

MHP'den aday adayı olan psikolog : Meclisin psikolojisini düzelteceğim 

MHP'den Samsun milletvekili aday adayı olan Psikolog Mine Aktaş,  TBMM'de kadınların temsilinin yükseltilmesi için aday olduğunu belirterek, "TBMM'nin psikolojisini düzelteceğime inanıyorum" dedi.

SAMSUN,(DHA) - MHP'den Samsun milletvekili aday adayı olan Psikolog Mine Aktaş,  TBMM'de kadınların temsilinin yükseltilmesi için aday olduğunu belirterek, "TBMM'nin psikolojisini düzelteceğime inanıyorum" dedi. 


Samsun'un tanınmış psikologlarından Mine Aktaş, MHP'den Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu. MHP Genel Merkezi'ne başvurusunu yaptıktan sonra saha çalışmalarına başlayan Aktaş, adaylık için özel yaptırdığı çikolataları da yanında götürerek ikramda bulunuyor. 


Türkiye nüfusunun yüzde 50'sinin kadın olduğunu, ancak TBMM'de kadınların yüzde 14 oranında temsil edildiğine dikkati çeken Aktaş, "Benim mesleğim pisikolog olduğu için TBMM'nin psikolojisini düzelteceğime inanıyorum. Siyasette erkek dili kullanmayacağım.Bu vatan bizim Nazım'dan da şiir okuyacağım, Atsız'dan da şiirleri dillendireceğim. Samsun'un sorunlarını biliyoruz. Bu kutsal göreve talip olduk ve yola çıktık" dedi. 

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS