Minik öğrencilerden, Suriye'ye yardım

Minik öğrencilerden, Suriye'ye yardım

SAMSUN'un Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu anasınıfı öğrencileri, İlkadım İlçe Müftülüğü'nü ziyaret ederek Diyanet vakfının Suriye'de ki mağdurlar için açtığı yardım kampanyası için biriktirdikleri parayı teslim ettiler.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu anasınıfı öğrencileri, İlkadım İlçe Müftülüğü'nü ziyaret ederek Diyanet vakfının Suriye'de ki mağdurlar için açtığı yardım kampanyası için biriktirdikleri parayı teslim ettiler.


İlkadım İlçe Müftüsü Hasan Başoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu anasınıfı öğrencileri'ni ağırladı. Müftülüğü ziyaret eden 4-6 yaş öğrenciler ayrıca Diyanet vakfının Suriye'de ki mağdurlar için açtığı yardım kampanyası için biriktirdikleri 272 TL'yi de müftü Hasan Başoğlu'na teslim ettiler. Öğrencilerin ziyaretlerinden memnun olduklarını söyleyen müftü Hasan Başoğlu, "Minik öğrencilerimizin bizleri ziyaretleri bizi memnun etti. Ayrıca miniklerimiz Suriye ve Afrin bölgesindeki kardeşlerimiz için kumbaralarında biriktirdiği 272 TL'yi bizlere teslim ettiler. Bundan da ayrıca onur ve gurur duyduk" dedi.
FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS