SADEF'ten 'Büyük Buluşma'ya davet

SADEF'ten 'Büyük Buluşma'ya davet

İSTANBUL'da faaliyet gösteren Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Samsun'da basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) - İSTANBUL'da faaliyet gösteren Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Samsun'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "1 Nisan'da İstanbul'da 'Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı' düzenliyoruz. Tüm Samsunluları bu büyük buluşmaya bekliyoruz" dedi.


Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Samsun'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Atakum Yalı Kafe'de düzenlenen kahvaltıda konuşan SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, 1 Nisan Pazar günü, İstanbul Üsküdar'da 'SADEF Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı' adı altında büyük bir buluşmaya imza atacaklarını söyleyerek "Bin kişilik bu büyük kahvaltımıza Samsun, Ankara ve İstanbul'dan siyasetçi, bürokrat, işadamı ve meslek erbabı hemşehrilerimiz davet edildi. Bugün de burada, memleketimizde tüm Samsunluları kahvaltımıza davet ediyoruz. Bu büyük buluşmada yanımızda olun" diye konuştu. Programda Makine Mühendisi Ebru Akal, SADEF Samsun 6'ıncı Bölge Başkanlığı'na getirildi.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS