Şampiyon gençlerden Başkan Tok'a teşekkür

Şampiyon gençlerden Başkan Tok'a teşekkür

SAMSUN İl şampiyonu İlkadım Belediyesi U 18 Genç Erkekler Basketbol Takımı, şampiyonluk sevincini İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile yaşadı.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN İl şampiyonu İlkadım Belediyesi U 18 Genç Erkekler Basketbol Takımı, şampiyonluk sevincini İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile yaşadı.

Samsun genelinde gerçekleştirilen il müsabakalarını şampiyonlukla tamamlayan İlkadım Belediyesi U 18 Genç Erkekler Basketbol Takımı, 27 Şubat – 03 Mart tarihleri arasında yapılacak Bölge Şampiyonası öncesi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. İl Şampiyonu U 18 Takımı Başkan Tok’a teşekkür ederek, bu başarıların sağlanan desteklerle gerçekleştiğini belirtti.

İlkadım Belediyesi Spor Koordinatörü Üzeyir Kodan ve takım antrenörleri Orhan Alanur, Hasan Yaşar, Volkan Başkan, Engin Koçak ve Oğuzhan Tozlu ile gerçekleştirilen ziyarette İlkadım Belediyespor’a verdiği destekler için Başkan Tok’a teşekkür ederek, “Bizim bu başarımızın arkasında Başta İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok var. Her ihtiyacımızı anında karşılayan Başkanımız ve belediye çalışanları sayesinde il şampiyonluğunu kazandık” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sporda başarının anahtarı destek ve profesyonellik olduğunu vurguladı. Sağladıkları desteği arttırdıkça kazanılan başarıların da arttığına değinen Başkan Erdoğan Tok, “İlkadım spor başarılarıyla artık yurt genelinde bir marka haline geldi. Sadece yurtiçi değil Avrupa ve Dünya sahnesinde de başarılarımız dikkat çekici bir oranda arttı. Bu başarıların arkasında gençlerimize duyduğumuz sonsuz güven var. Biz desteğimizi arttırıyoruz onlarda başarıları ile gurur kaynağımız oluyor. Şampiyon takımımızı tebrik ediyor ve Amasya’da gerçekleştirilecek şampiyonada başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS