Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi milletvekili aday adaylığı için istifa etti

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi milletvekili aday adaylığı için istifa etti

– SAĞLIK Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Anezteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – SAĞLIK Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Anezteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. Fatih Özkan, AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.


Bugün AK Parti İl Başkanlığında aday adaylığını açıklayan Doç.Dr. Fatih Özkan, “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci dönem milletvekili seçimi için 26 Nisan 2018 tarihi itibariyle 4 yıldır gururla ve onurla sürdürdüğüm SBÜ Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliği ve yine gurur ve onurla sürdürdüğüm OMÜ Tıp Fakültesi Anezteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyeliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım” dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu belirten Özkan, “Samsunumuz için yerli ve milli tanımına uyan ve belli bir olgunluk seviyesine ulaşmış bir kardeşiniz bir hemşeriniz olarak demokrasinin en önemli süreçlerinden biri olan seçilme hakkının içinde olmak isteğimi böylece resmileştiriyorum. Böylesine kutsal bir göreve talip olmak ve önderliğini büyük lider bir dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bu kutlu yürüyüşe koşarak katılmak ve ardına düşmek adına seçilmek bir yana aday adayı olmak benim için bir onur ve gurur vesilesidir. Samsunlu hemşerilerimin hangi görevde ve nerede olursam olayım bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Samsun’u şehrini temsil etmek noktasında bir nefer olarak üzerime düşeni yapacağımdan emin olmasını isterim. Samsun şehrinin de temsiliyet gücü noktasında üstüne düşeni yapacağına kanaatim tamdır ve aday adaylığım bu temsiliyete olan inancımın bir sonucudur. Bu bağlamda önümüzdeki seçimlerin ülkemize, milletimize ve Samsunumuza hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ediyor, bu demokratik süreçte milletimize ve Samsun’a hizmet mücadelesine girmiş olan tüm aday adayı hemşerilerime, büyüklerime ve küçüklerime başarılar diliyorum” diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS