Samsun'da 2023 Kültür ve Turizm eylem planı için çalıştay düzenlendi

Samsun'da 2023 Kültür ve Turizm eylem planı için çalıştay düzenlendi

SAMSUN'da Kalkınma ve Sektörel Eylem Planı kapsamında yer alan Kültür ve Turizm Eylem Planının hazırlanması amacıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle çalıştay düzenlendi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da Kalkınma ve Sektörel Eylem Planı kapsamında yer alan Kültür ve Turizm Eylem Planının hazırlanması amacıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle çalıştay düzenlendi.


Ondokuz Mayıs Üniversitesi yönetiminde ve Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün eşgüdümünde düzenlenen çalıştayı Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı toplantı salonunda gerçekleştirildi. Çalıştaya Bafra Turizm Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Yasin Keleş, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Bahadır, İl Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Ömer Pamuk, ve müdürlük personelleri katıldı. Katılımcılar 2019-2023 yıllarını kapsayacak şekilde hazırlanacak olan eylem planında yer almasını istedikleri konular üzerinde görüştüler ve eylem planı taslağını hazırladılar. Hazırlanan taslak üzerinde yapılacak çalışmalardan sonra hazırlanacak rapor ise önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS