Tekkeköy Belediyesi Ramazan ayına hazır

Tekkeköy Belediyesi Ramazan ayına hazır

SAMSUN'un Tekkeköy Belediyesi'nin Ramazan ayı nedeniyle vatandaşlar için yapılacak etkinlikler için hazırlıklarını tamamladığı belirtildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Tekkeköy Belediyesi'nin Ramazan ayı nedeniyle vatandaşlar için yapılacak etkinlikler için hazırlıklarını tamamladığı belirtildi.

Tekkeköy Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile Tekkeköy Lojmanlar Pazar yeri alanına kurulan Ramazan Sokağında vatandaşlar için stantlar, çocuk oyun alanları, dini motifler, ilahiler, kuran tilavetleri, yarışmalar gibi bir dizi etkinlikler yapılacağı belirtildi. Ramazan ayından her zamanki gibi dolu dolu istifade edileceğini söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Tekkeköy halkı bu yılda her yıl olduğu gibi Ramazanı maneviyatına uygun şekilde değerlendirecek. 11 ayın sultanı Ramazan ayının en güzel şekilde idrak edilebilmesi ve tüm dini motifleriyle yaşanabilmesi için oluşturduğumuz Ramazan Sokağımızda her yıl olduğu gibi bu yılda kültür ve maneviyat ağırlıklı bir birinden farklı etkinlikler gerçekleştiriyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS