TÜGVA İl Temsilcisi Durmuşoğlu aday adaylığını açıkladı

TÜGVA İl Temsilcisi Durmuşoğlu aday adaylığını açıkladı

– AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.


AK Parti İl Başkanlığında aday adaylığını açıklayan TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Samsun gençliğinin temsilcisi olacağını söyledi. Durmuşoğlu, “Ülkemiz 17 yıllık AK Parti iktidarında, küreselleşen ekonomiler ve kalkınma frekanslarına ayak uydurmuş, ulaşımda 200 milyon yolcu kapasiteli Avrupa’nın en büyük havalimanı projesini hayata geçirerek ecdadın İstanbul’u fethettiği gibi, Avrupa’yı ulaşımda fethetmiştir. Dünyanın en derin batırma özelliğine sahip Avrasya tüneli ile Discovery Channel belgesellerinde, artık izleyen değil, izlenen bir millet olma gururunu yine AK Parti iktidarımızın vizyonuyla gönüllere duyurmuştur” dedi.


Samsun’un gençliğinin temsilcisi olarak aday adayı olduğunu belirten Durmuşoğlu, “Gençliğimizin en güzel yıllarını 2023, 2053, 2071 hedef ve vizyonlarında Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği şekilde çalışmaktan duyduğum memnuniyeti sizlerle paylaşmak istiyorum. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan 24 Haziran başkanlık ve milletvekili seçimi, ülkemizin devlet üniter yapısında kurumsallaşmaya ve evrensel anlamdaki küresel gücümüze ciddi manada rijit bir direnç sağlayacaktır. Bizler de Türkiye’nin gençleri olarak, üstat Necip Fazılın dediği gibi; ‘kimse yok mu?’ diye sorulunca sağına soluna bakmadan ‘ben varım’ diyebilen tüm Samsun gençliğinin temsilcisi olarak, doğduğum ve doyduğum şehir, memleketim Samsun’dan AK Parti Samsun milletvekilliği aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum. Rabbim hakkı hak bilip hakkı savunan, batılı batıl bilip batıldan uzak duran kullarından eylesin” diye konuştu.


FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS