Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi hızla yükseliyor

Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi hızla yükseliyor

 - SAMSUN İlkadım Belediyesi’nin Haziran ayında temelini attığı ve bölgeye kazandıracağı önemli yatırımların başında gelen Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatının devam ettiği belirtildi.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) - SAMSUN İlkadım Belediyesi’nin Haziran ayında temelini attığı ve bölgeye kazandıracağı önemli yatırımların başında gelen Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatının devam ettiği belirtildi. 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yapımı devam eden Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatı ile ilgili bilgi verdi. İlkadım ilçesi Unkapanı mahallesinde yapımı devam eden modern bir yaşam alanı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Tok, "Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize hizmetin en iyisini vermek için büyük çaba harcıyoruz. 2 ay önce resmi temel atma merasimini yaptığımız Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezimizde, aynı anda birçok ihtiyaca cevap verebilecek kapsamlı ve çok amaçlı bir merkez inşa ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi birçok yatırımı ilçemize kazandırdık, kazandırmaya devam ediyoruz. Bin 600 metrekarelik alan üzerine kurulan ve 9 kattan oluşan eser tamamlandığında bölgenin çehresinde önemli bir değişikliğe sebep olacak. İçerisinde, 250 araçlık otopark, cadde dükkanları, hanımlar yaşam merkezi, Türk hamamı, fitness salonu, spor salonu, nişan salonu, toplantı salonu, derslikler ve düğün salonu gibi birçok sosyal alanın bulunacak. Yıl sonuna yetiştirmeyi hedeflediğimiz eserimiz ilçenin yaşam kalitesine ve sosyal hayatına zenginlik katacak" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS