Vali Kaymak, Huzurevi'ni ziyaret etti

Vali Kaymak, Huzurevi'ni ziyaret etti

– SAMSUN Valisi Osman Kaymak, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN Valisi Osman Kaymak, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.


Samsun Valisi Osman Kaymak,  Canik ilçesinde bulunan Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek, karanfil dağıttı. Vali Osman Kaymak programda yaptığı konuşmasında, "Bu hafta malumlarınız yaşlılar haftası. İlimizde bir dizi programlar yapılıyor. Bugün Samsun Valisi olarak sizleri ziyarete geldik. Biliyorsunuz devletimiz son yıllarda ülkemizde sosyal alanlarda birçok olumlu değişiklik yaptı. Bunun yanında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kuruldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak yaşlılarımıza, engellilerimize, şehit ailelerine, gençlere ve kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Sizler bizim başımızın tacısınız. Buradan herkese sesleniyorum. Lütfen büyüklerimizin kıymetini bilelim. Onlar bizim velinimetimiz ve huzur kaynağımızdır. Yaşlılarımızdan bizim tek isteğimiz bizlere dua etmeleridir" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS