Yusuf Ziya Yılmaz: Bu şehir evladım gibi oldu

Yusuf Ziya Yılmaz: Bu şehir evladım gibi oldu

 AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  “Bu şehir evladım gibi oldu.

SAMSUN, (DHA) - AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  “Bu şehir evladım gibi oldu. Bir babanın çocuklarının ihtiyaçlarının ne olduğunu bildiği gibi bende bu şehrin ve milletimizin ihtiyaçlarının ne olduğunu biliyorum” dedi.


Eski Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Samsun Milletvekili Aday  Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmalarını kapsamında Çarşamba ve Terme ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Çarşamba AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan ve yönetim kuruluyla ilçe başkanlığında bir araya gelen Yusuf Ziya Yılmaz, ardından ilçe kaymakamı Mustafa Güney’i makamında ziyaret etti. Çarşamba ziyaretinin ardından Terme ilçesine giden Yılmaz, burada AK Parti ilçe Başkanı Ali Kılıç ve partililerle buluştu. Ardından Terme Kaymakamı Emin Alıcı, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u da makamında ziyaret etti.


 Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yürütülen çalışmalara değinen Yılmaz, “Büyükşehir yasasının çıkmasının ardından 17 ilçemizden sorumlu olduk. 2014 yılından bu yana Samsunumuzun 17 ilçesi ile birlikte iyi bir hizmet performansı ortaya koyduğumuza inanıyorum. Farkında olmadığımız hiçbir şey yok. Halkımız rahat olsun. Bu şehir evladım gibi oldu. Bir babanın çocuklarının ihtiyacının ne olduğunu bildiği gibi bende bu şehrin ve milletimizin ihtiyaçlarının ne olduğunu iyi biliyorum.” dedi.


 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS