Yusuf Ziya Yılmaz: Her zaman esnafımızın yanındayız

Yusuf Ziya Yılmaz: Her zaman esnafımızın yanındayız

– AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  ”İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta biz hep esnafımızla beraberiz” dedi.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  ”İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta biz hep esnafımızla beraberiz” dedi.


Büyükşehir Belediye eski Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, esnafla her zaman birlikte ve iç içe olduklarını söyledi. 24 Haziran seçimleri sürecinde ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Karşılıklı istişarelerde bulunan Yılmaz, esnafların sorunlarını ve taleplerini de dinledi.


İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta hep esnafın yanında beraber olduklarını belirten Yılmaz, “Esnaflarımız bizim can damarımız. Onlarla sürekli istişare ediyor, desteğimizi iletiyoruz. Sorunlarının çözümü için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. İktidarımız dönemimizde esnafımızın daha çok güçlenmesi, üretmesi, ekonomiye katkı sağlaması için birçok destekler verildi. Bu desteklerimiz bundan sonrada artarak devam edecek” dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS