Yusuf Ziya Yılmaz sanayi esnafı ile kucaklaştı

Yusuf Ziya Yılmaz sanayi esnafı ile kucaklaştı

SAMSUN'da AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız" dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız" dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında 19 Mayıs ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçe merkezindeki işyerlerinde esnafla buluşan Yılmaz, vatandaşlar ve işyeri sahipleriyle sohbet etti, görüş ve taleplerini dinledi. Gezide açıklamalarda bulunan Yılmaz, özellikle büyükşehir başkanlığı döneminde 19 Mayıs ilçesine tüm ilçeler gibi büyük hizmetler götürdüklerini, en önemlisi halkla çok iyi kucaklaştıklarını söyledi. Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

"AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız. Ülkenin vatan, bayrak, halk sevdalısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var. Bizler bu güçlü yolculukta en iyi hizmeti yapmak, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hizmete talip olmak için yola çıktık. Laf üretmeyeceğiz, hizmet edeceğiz, proje üreteceğiz. Yaptıklarımızın üzerine daha fazlasını koyacağız. Halkımız şunu çok iyi biliyor, biz laf değil icraat yaparız. Hizmetten başka aklımızda, fikrimizde hiçbir düşünce yok" dedi. Yılmaz, gün boyu ilçede ziyaretlerini teşkilat üyeleriyle birlikte sürdürdü. İftarını da 19 Mayıs ilçesinde Engiz Mahallesi sakinleri ile açan Yılmaz, teravih namazı sonrası Kuşkaya Mahallesi’ne misafir oldu.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS