AK Parti Merkez İlçe Başkanı Eminoğlu Gıda Bankası'nı ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Eminoğlu Gıda Bankası'nı ziyaret etti.

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankası'nı ziyaret etti.

SİVAS, (DHA)- AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankası'nı ziyaret etti.

    AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği işbirliği ile ihtiyaç sahiplerinin mutfak eksiklerini her ay tercihlerine göre alabildiği Gıda Bankası'nı ziyaret etti. Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Murat Ökten ile Müdür Yardımcısı Mustafa Ağırsoy, gıda, giyim ve diğer reyonlarını birlikte gezdikleri Gıda Bankası'nın çalışma yapısı hakkında misafirlere bilgi verdiler. Eminoğlu, Hayat Ağacı Derneği'nin, Gıda Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerinin, gıdadan giyime, zücaciyeden temizlik ürününe kadar her türlü ihtiyacını karşıladığını belirterek, buranın faaliyet göstermesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti. Gıda Bankası'nın, Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu tarafından 2009 yılında Türkiye'ye model olarak gösterildiğini hatırlatan Eminoğlu, Sivaslı hayır sahiplerini, bağışta bulunmaya davet etti.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS