Altın kolye sahibine teslim edildi

Altın kolye sahibine teslim edildi

SİVAS'ın Suşehri ilçesinde, müteahhitlik yapan Nevzat Dilmaç (43), tarafından bulunan altın kolye sahibi Gökhan Demirciye teslim edildi.

Bülent TATLI/SUŞEHRİ (Sivas), (DHA)- SİVAS'ın Suşehri ilçesinde, müteahhitlik yapan Nevzat Dilmaç (43), tarafından bulunan altın kolye sahibi Gökhan Demirciye teslim edildi.

Suşehri ilçesinde, mahalle aralarındaki yol ve parke çalışmalarını yapan taşeron firmanın sahibi, Nevzat Dilmaç, Yalnızbağlar Mahallesi Hekim Caddesi'nde yürürken, yerde altın kolye buldu. Çevrede, bir süre kolyenin sahibini bulmak için araştırma yapan Dilmaç, sonuç alamayınca Suşehri Belediyesi Zabıta Amirliği'ne başvurdu. Dilmaç, bulduğu kolyeyi zabıta ekiplerine teslim etti. Yapılan anons sonucu kolyenin sahibine ulaşıldı. Yalnızbağlar Mahallesi, Ömerbey sokakta oturan 2 çocuk annesi Sevda Demirci (30) kolyesinin zinciri koptuğu için çantasına koyduğu ve daha sonra çantasından kaybolduğunu fark etti. Belediyeden yapılan buluntu anonsunu duyan Sevda Demirci ilçede esnaflık yapan eşi Gökhan Demirciye durumu anlattı. Gökhan Demirci ise Suşehri Belediyesi Zabıta Amirliği'ne giderek eşinin kaybolan kolyesini tarif etti. Tariflere uyan altın kolye Gökhan Demirci'ye teslim edildi. Altın kolyeyi eşine hediye olarak aldığını söyleyen Demirci zabıta  teşekkür etti. 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS