Futbol turnuvasında şampiyon 'Timur Karabal MYO' oldu 

Futbol turnuvasında şampiyon 'Timur Karabal MYO' oldu 

SİVAS'ın Suşehri ilçesinde Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu tarafından organize edilen 7’nci Vadi Futbol Turnuvasının Şampiyonu Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu oldu.

Bülent TATLI/SUŞEHRİ(Sivas),(DHA) - SİVAS'ın Suşehri ilçesinde Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu tarafından organize edilen 7’nci Vadi Futbol Turnuvasının Şampiyonu Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu oldu. 

24 Nisan'da başlayan turnuvaya ev sahibi Timur Karabal Meslek Yüksek Okulunun yanı sıra Suşehri Sağlık Yüksek Okulu, Zara Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksek okulu, Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksek okulu, Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksek Okulu, Koyulhisar Meslek Yüksek Okulu, Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu ile Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulu takımları katıldı.

Eleme usulu oynanan turnuvada rakiplerini geride bırakan Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu ile Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksek Okulu final maçında karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın başlama vuruşunu Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Gülay Ercins yaptı. Karşılaşmayı her iki yarıda attığı gollerle 2-0 kazanan Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu şampiyon oldu.


FESTİVAL HAVASINDA FİNAL MAÇI

Timur Karabal Meslek Yüksek Okulunda eğitimlerini sürdüren öğrenciler maça yoğun ilgi gösterdi. Tribünde müzik eşliğiyle okul takımlarını destekleyen öğrenciler turnuvaya renk kattı. 8 yüksek okulun katıldığı Vadi Futbol Turnuvasına ev sahipliği yapan ve şampiyon olan Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Gülay Ercins, "7’nci Vadi Turnuvasının şampiyonu olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Gerçekten çok güzel oynadılar ve karşı taraf da çok centilmence davrandı. Birinin mutlaka galip olması gerekiyordu biz bu galibiyetin hep birlikte yaşamanın sevincini yaşıyoruz. Şu anda tüm takım arkadaşlarımıza ve teknik heyetimize bu kapsamda teşekkür ediyorum. Kupa evde kaldı, güzel oynayan kazandı. Amacımız turnuvada gerçekten hakkıyla oynayan bir takımın kupa almasıydı. Bunu başardığımız için gurur duyuyoruz" dedi.

Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu 7’nci vadi turnuvası sonunda kupa töreni düzenlendi Turnuvanın şampiyonu olan Timur Karabal Meslek Yüksek Okulunun kupasını Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, ikinci olan Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksek Okulunun kupasını Prof.Dr. Gülay Ercins verdi. Üçüncü olan Suşehri Sağlık Yüksek Okulunun kupası Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Öğredici tarafından takdim edildi. Şampiyonluk pasta kesilerek kutlandı.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS