Hastanede Kadınlar Günü etkinliği

Hastanede Kadınlar Günü etkinliği

SİVAS'ta Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Kurulu 8 Mart Kadınlar Günü Kapsamında Medicana Sivas Hastanesinde kozmetik uygulamalar seminerinde buluştu.

SİVAS, (DHA) - SİVAS'ta Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Kurulu 8 Mart Kadınlar Günü Kapsamında Medicana Sivas Hastanesinde kozmetik uygulamalar seminerinde buluştu.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Sivas MÜSİAD Kadın Kurulu Medicana'da kahvaltı ve ardından Kozmetik Uygulamalar semineri için buluştu. Cilt sağlığı için yeni kullanılan cihazlardan ve yarattığı etkilerden bahseden Dermatoloji Uzmanı Dr.Selma Uçar "8 Mart gibi güzel bir günde Sivaslı iş kadınlarımız ile bir araya gelmek oldukça güzeldi. Uyguladığımız yeni yöntemlerden altın iğne tekniğinden bahsettik, sonuçları paylaştık oldukça bilgilendirici bir seminer oldu" dedi.

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray katılımcılara çeşitli hediyeler ve karanfil takdim etti. Demiray, "Siz kadınların hayattaki her ana değer katan varlığınız ve yaşama hayat veren sevginiz için teşekkürler ederiz. Özellikle sizler gibi emek verip iş hayatında da kendini gösteren kadınların sayısı artmalı. Medicana Sağlık Grubu olarak kadınların iş hayatındaki yerini önemsiyor ve destekliyoruz. Sivas Hastanemizde 300 kadın çalışanımız var, her geçen gün kadın istihdamına daha da fazla katkı sağlıyoruz" dedi.

Sivas MÜSİAD Kadın Kurulu Başkanı Fotoş Şimşek Göze "Günümüzde çalışma hayatına, sağlıktan eğitime, spordan edebiyata ve bilimden sanata kadar hayatın her alanında kadınlarımız vardır ve bu varlıklarını sürdürebilmek adına büyük çaba ve başarı göstermektedirler. Toplum olarak en büyük hedeflerimizden birisi de; kadınlarımızı sosyal, siyasi ve ekonomik hayatın içinde layık oldukları yerlere gelmelerini sağlamak olmalıdır. Kadınlarımız üretimde, hizmette ve her alanda Kadın gözüyle iş hayatında olması gerekir. Bu mantalite ile bizleri misafir ederek onure eden Medicana Hastanesine ve Genel Müdür Şerafettin Demiray beye teşekkür eder, katılımcıların, Medicana çalışanlarının ve bütün kadınlarımızın gününü kutlarız" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS