Hayırsever işadamından bir kamyon giysi yardımı

Hayırsever işadamından bir kamyon giysi yardımı

SİVAS Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, işadamı Erdoğan Bozatlı'nın her zaman Hayat Ağacı Derneği'nin yanında olması sebebiyle memnuniyetini belirterek, Sivaslı hayırsever işadamı ile birlikte Gıda Bankasına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

SİVAS, (DHA) - SİVAS Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, işadamı Erdoğan Bozatlı'nın her zaman Hayat Ağacı Derneği'nin yanında olması sebebiyle memnuniyetini belirterek, Sivaslı hayırsever işadamı ile birlikte Gıda Bankasına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
İstanbul'da yaşayan Sivaslı işadamı Erdoğan Bozatlı, her fırsatta Hayat Ağacı Derneğine destek olmaya devam ediyor. Her yıl gönderdiği yardımlarla ihtiyaç sahiplerini sevindiren Bozatlı, yine bu yıl da bir kamyon yeni kıyafet gönderdi. Aynı zamanda Sivasspor Kulübü Başkan Yardımcısı işadamı Bozatlı'nın gönderdiği kışlık çocuk kıyafetlerde, 58 numarası dikkat çekiyor. Sivas aşığı Bozatlı'nın gönderdiği yardımlar, Sivas'taki aile dostu Metin Torunoğlu tarafından Hayat Ağacı Derneği'ne teslim edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği'nin, hayır sahiplerinin bağışları ile ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduğunu belirterek, özellikle İstanbul'da yaşayan hemşerimiz Erdoğan Bozatlı'nın, her yıl yaz ve kış dönemlerinde binlerce kıyafet gönderdiğini söyledi. Sivaslı hayırsever işadamı Erdoğan Bozatlı'nın, bu yıl da bir kamyon kıyafet göndermesi sebebiyle memnuniyetini belirten Özaydın, Hayat Ağacı Derneğine katkı sağlayan bütün hayır sahiplerine teşekkür etti. İşadamı Erdoğan Bozatl'nın yakın arkadaşı Metin Torunoğlu, kız ve erkek 6-20 yaş gruplarına yönelik kıyafet gönderen hemşerimizin, her zaman Hayat Ağacı Derneği'ne destek olduğunu ifade ederek, bunların değerinin, ortalama 450-500 bin TL civarında olduğunu söyledi. Metin Torunoğlu, Hayat Ağacı Derneğinin kurulmasına öncülük eden Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile buranın faaliyet göstermesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek, hayır sahibi hemşerimiz Erdoğan Bozatlı'nın yardımlarının diğer işadamlarına örnek olması temennisinde bulundu. Diğer yandan çocuklara yönelik bin 200 adet polo yaka kapşonlu, 480 adet fermuarlı mont, 2 bin 470 adet V yaka selanik swit, 630 adet yarım balıkçı swit, 4 bin 800 adet erkek çocuk eşofman takımı ile 644 adet kız çocuk eşofman takımı olmak üzere toplam 10 bin 224 adet yeni kıyafet, Hayat Ağacı Derneği'nden yardım alan ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS