'Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezi' açılıyor

'Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezi' açılıyor

SİVAS Belediyesi tarafından yaptırılan Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezinin açılışı 11 Mart'ta gerçekleştirilecek.

SİVAS, (DHA)- SİVAS Belediyesi tarafından yaptırılan Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezinin açılışı 11 Mart'ta gerçekleştirilecek.

Toplumda kültür sanat ve estetik bilincini yaygınlaştırmak, kültürel zenginliklerimizin korunup geliştirilmesine katkıda bulunmak, kadınların yeni bilgi ve becerilerle donatarak meslek sahibi yapmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Sivas Belediyesi, Bahtiyarbostan Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezini tamamladı. 5 katlı olarak toplam 1680 metrekare alanda hizmet verecek olan yaşam merkezi; 12 dersliği, konferans ve sergi salonları, çocuklar için oyun odaları ve çeşitli sosyal alanlarıyla 11 Mart Pazar günü resmen hizmete girecek,

Kuran-ı Kerim, Arapça, hazır giyim, mefruşat, resim, tel kırma, rölyef, nakış, deri kösele, kuaförlük, filografi, çağrı merkezi ve cilt bakımı gibi birçok kursun düzenleneceği hanımlar yaşam merkezi, vatandaşların her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandı. Özgecan Hanımlar Yaşam Merkezinin kendilerine yeni bir ortam sunduğunu dile getiren kursiyerler, buraya gelmeden önce hayatın sıkıntılarını yoğun bir şekilde hissettiklerini dile getirerek, "Burada çeşitli kurslarla tanıştık, ruhsal yönden yaşadığımız sıkıntılardan ve stresten kurtulduk. Tüm Sivaslı hanımlarını bu kurslara bekleriz" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS